Hej
1. Ołówkowa ja - na konkurs Keyshy (finał) :)
Ten projekt miał przedstawić mnie (bez użycia kolorów). Chciałam pokazać jaka jestem, więc narysowałam dwa stroje. Pierwszy uwydatnia mnie na zewnątrz, drugi w środku, pokazuje jaka jestem naprawdę :)
Do zrobienia pracy nie użyłam samego ołówka... widać tu także plamy farby i korektor.
♥ Wykonanie :
- ołówki (K-I-N od 8B do 2H)
- farba akwarelowa "Astra"
- korektor
.jpg)
